A&N Nieruchomości

Typ oferty

Lokalizacja
Cena (od-do)
Pow. (od-do)
Pokoje (od-do)

Zgłoś swoją nieruchomość

Kontakt z biurem:

Mikołów, ul. Św. Wojciecha 23/2
Kom: 606-910-235
Kom: 666-978-987
e-mail: biuro@an-nieruchomosci.pl

Poniedziałek-Piątek
9:00 - 17:00

Dom - sprzedaż

Nazwa:Gryfne Łosiedle
Nr oferty:934
Miejscowość:Mikołów
Dzielnica:Centrum
Ulica:Damrota
Region:śląskie
Kraj:Polska
Powierzchnia:121 m2
Cena:645280.00 zł
Liczba pokoi:6
Piętro:0
Liczba pięter:1

Opis:

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zespołu budynków w zabudowie szeregowej zlokalizowaną w Mikołowie, przy ul. Damrota. Inwestycja wyróżnia się ciekawą i nowoczesną architekturą, prostą formą z detalami nadającymi jej wyrazistego charakteru. Wyjątkowe położenie osiedla stwarza niesamowitą atmosferę spokoju i  wyciszenia, a jednocześnie pozwala na szybką komunikację z centrum miasta.

Zakończenie inwestycji planowane jest na wrzesień 2021 roku. Domy oddawane do użytkowania w stanie Deweloperskim o podwyższonym standardzie, wraz z całą infrastrukturą osiedla. Dostępne są dwa typy budynków 103,69mkw, oraz 121,53 mkw.

Budynki posadowione na płycie żelbetowej monolitycznej, konstrukcja budynku o układzie mieszanym : żelbetowo – murowanym, ściany zewnętrzne i wewnętrzne parteru i poddasza – murowane z pustaków ceramicznych powiązane z elementami żelbetowymi konstrukcyjnymi. Tarasy konstrukcja żelbetowe, balustrady ze stali nierdzewnej. Tynki i okładziny wewnętrzne – tynki gipsowe w łazience i pomieszczeniu gospodarczym cementowo-wapienne, wszystkie sufity – tynki gipsowe, tynki zewnętrzne – cienkowarstwowe silikonowe, elewacja we fragmentach zdobiona  tynkiem i okładziną  imitacja drewna. Stolarka okienna – PCV 5-komorowa, 3 szybowa kolor: wewnątrz biały, zewnętrzny – antracyt, drzwi zewnętrzne  antywłamaniowe, rolety zewnętrzne na wszystkich oknach.

 

Wyposażenie budynku w instalacje: przyłącz wody  z sieci miejskiej, kocioł kondensacyjny jednofunkcyjny z zamkniętą komorą spalania z zasobnikiem c.w.u. Ogrzewanie budynku realizowane przez podłogowe ogrzewanie na parterze oraz  grzejniki na piętrze. W pomieszczeniach łazienek grzejniki drabinkowe. Przyłącze kanalizacji do sieci miejskiej. Instalacja deszczowa włączona do sieci miejskiej. Instalacja gazowa włączona do sieci miejskiej, instalacja elektryczna oświetleniowa - bez opraw oświetleniowych, instalacja elektryczna do kuchni indukcyjnej.

 

Strona głównaO firmieOfertyZgłoś ofertęKalkulator opłatKalkulator kredytowyKontakt Stworzone przez NetVISTOR